/Files/images/uns9nDMc3pPhrN1.jpg

В ЗДО створені всі умови для предметно-розвиваючого середовища та організації освітньо-виховного процесу. Всі групи мають необхідні сучасні меблі,обладнання, ігри та іграшки у відповідності до вікових особливостей.В нашому закладі дошкільної освіти є музичний та фізкультурний зали, оснащені сучасним обладнанням, де проходять спортивні свята та розваги. Обладнана студія театральної діяльності. Допомогу і консультації з любого питання батьки можуть одержати в кабінеті практичного психолога та вихователя-методиста.

Велику увагу ми приділяємо навчанню і вихованню дітей. Залог успішного розвитку особистості та здібностей кожної дитини в нашому закладі-це атмосфера затишку,тепла, любові та турботи . яку створюють наші працівники ,орієнтуясь на індивідуальні особливості кожної дитини.Навчання та розвиток дітей проводиться за методиками великих педагогів М.Монтесорі, Зайцевих, Нікітіних, Вапьдорській педагогіці. ЗДО впроваджує програми «Бережемо здоров'я змаличку» М.М Єфименко «Фізкультурні казки», Г.Г. Провозюк «Гра і здоров'я», В.В.Єфремова «Система роботи с психофізичного розвитку дитини», вивчають досвід роботи Фесюкової «Виховання казкою» та впроваджують досвід ЗДО №5 м.Нетішина Хмельницької області щодо планування освітньо-виховної роботи в групах дітей раннього віку з використанням проектних технологій. В своїй роботі педагоги використовують інтерактивні форми роботи та інтегровані заняття. Щомісячно поповнюється методична біблиотека новинками літератури та періодичними виданнями журналів з дошкільного виховання.

Педагогічний колектив закладу ставить перед собою такі завдання:

1. Поглиблення роботи над формуванням зв’язного українського мовлення, використовуючи різні види діяльності дошкільників;

2. Працювати над розвитком пізнавального та творчого потенціалу кожної дитини, звертаючись та втілюючи на практиці сучасні технології на засадах особистісно-розвивальної взаємодії.