/Files/images/cooltext512762032.png

/Files/images/666777888.jpg

Девіз групи: "Ми всі – одна дружна сім’я".

Наша група називається «Джерельце».

Діти старшого дошкільного віку.

Ця група логопедична. Основну увагу приділяємо корекції мовлення.

Група працює над темою: «Мовленневий розвиток дітей старшого дошкільного віку засобами ігор - фантазувань» . Головна мета роботи: через спеціально підібрані ігри фантазування сприяти розвитку мовленнєвих творчих здібностей, як компонента креативності особистості та здібності вільно і творчо використовувати мову і мовлення в різних ситуаціях спілкування.

Головний принцип педагогів – доброзичливість, відкритість у ставленні до вихованців.

Діти з інтересом та користю використовують час перебування у групі: крім занять за планом та ігор, разом оформлюємо куточки, обговорюємо дизайн груп, роздягальні.

Предмет особливої уваги – мова дітей. Тут допомогає книжковий куточок, де обговорюємо оформлення та зміст книжок, обігруємо епізоди, порівнюємо сюжети, знаходимо зміни.

У куточку природи маленькі шанувальники природи турбуються про рослини, а також вирощують «зелений город».

Цікаве про нас: група логопедична. Час від часу влаштовуємо тематичні дні, які дуже подобаються дітям: «День сміху», "День творчості" на яких малята демонструють свої здібності.

/Files/images/IMG_6502.JPG

Вихователь Долгомирова Ольга Олексіївна

/Files/images/IMG_0072.JPG

Вихователь