/Files/images/cooltext512762346.png

/Files/images/178796-Sepik.jpg

Девіз групи: " Наша робота - любов та турбота".

Поглиблено працюємо за темою: "Навчання читання дітей у грі за методикою Зайцева М.А. Навчання на кубиках Зайцева - це метод чарівних перетворень - діти рухаються, граються, не підозрюючи, що їх навчають. Кубики Зайцева - захоплююча гра, яка подобається як молодшим так і старшим дошкільникам.

Вихователь Благій О.С. знає основи педагогіки, дитячої психології, теоретичні основи та сучасні досягнення з дошкільної педагогіки. Вміє вирішувати педагогічні проблеми, установлювати контакт з вихованцями, батьками, колегами по роботі, додержується педагогічної етики та моралі. Застосовує настандартні форми і методи організації навчально - виховного процесу. Забезпечує максимальну самостійність навчання дітей старшого дошкільного віку. Працює за темою поглиблено "Правове виховання дошкільника".

Лоза В.В. постійно вдосконалює свій професійний рівень, використовує диференційований та індівідуальний підхід до дітей, володіє сучасними освітніми технологіями, володіє методичними прийомами, педагогічними засобами, застосовує іноваційні технології у навчально виховному процесі. Користується авторітетом серед колег, дітей та батьків. Працює поглиблено за темами "Руховий режим в дитячому садку.Гра" , "Розвиток особистості в ігровій діяльності старшого дошкільного віку".

Помічник вихователя Бабіч Т.М. знає свою роботу, добросовісно виконує свої обов*язки, працелюбна.

/Files/images/IMG_6495.JPG

Вихователь Благій Ольга Семенівна

/Files/images/IMG_6490.JPG

Вихователь Лоза Валентина Василівна