/Files/images/178796-Sepik.jpg

Девіз групи: " Наша робота - любов та турбота".

Поглиблено працюємо за темою: "Навчання читання дітей у грі за методикою Зайцева М.А. Навчання на кубиках Зайцева - це метод чарівних перетворень - діти рухаються, граються, не підозрюючи, що їх навчають. Кубики Зайцева - захоплююча гра, яка подобається як молодшим так і старшим дошкільникам.

Вихователь Гребенюк О.О. знає основи педагогіки, дитячої психології, теоретичні основи та сучасні досягнення з дошкільної педагогіки. Вміє вирішувати педагогічні проблеми, установлювати контакт з вихованцями, батьками, колегами по роботі, додержується педагогічної етики та моралі. Застосовує настандартні форми і методи організації навчально - виховного процесу. Забезпечує максимальну самостійність навчання дітей старшого дошкільного віку. Працює за темою поглиблено "Правове виховання дошкільника".

/Files/photogallery/7974/13.JPG/Files/photogallery/7974/14.JPG