Девіз групи: "Малюємо-граємо, дітей розвиваємо"!

Назва групи "Дзвіночки".

У першій молодшій групі №3 виховуються найменші. Про них дбають педагог Оніщенко І.П та помічник вихователя . Дітлахи у цій групі чуйні, стостережливі. Адже група працює за методикою Надії Бондарьової, що формує емоційний відгук на спостереження за об’єктами природи.

Малюкам усе цікаво, адже навколишнії світ вони пізнають через методику Емілії Шийко “Розвиток пізнавальних здібностей дітей третього року життя”.В групі створені куточки за лініями розвитку,велика кількість сюжетно-рольових та дидактичних ігор.

Цікаве про нашу групу: Наші діти дуже люблять виступати ,особливо перед батьками.Це маленькі актори,які так вірно відображають казкових персонажів,що батьки з великим задоволенням беруть участь у наших маленьких святах.

В груповій кімнаті є куточок з фізичної культури в якому наші дітлахи вчаться бути здоровими та сильними ,проводяться загартовуючі процедури.

Ми дуже любими своїх вихованців і запрошуємо завітати до нас у гості.

Вихователь Онищенко Ірина Петрівна

/Files/photogallery/8507/IMG_2471.JPG/Files/photogallery/8507/IMG_2440.JPG /Files/photogallery/8507/IMG_2473.JPG