/Files/images/kaplya.jpg

Девіз групи: " Ми краплинки сміху, радості та втіхи".

Про нас з посмішкою

В нашій групі працює вихователь Анета Євгенівна ., та помічник вихователя Соболь Л.Т. Вони чуйні, енергічні люди, які люблять дітей та прививають їм любов до навколишнього світу, естетичний смак, формують у дітей світоглядно-оздоровчу поведінку на основі праці.

Працюємо ми над темою "Розвиток творчих здібностей дітей засобами народотворчого мистецтва".

В своїй роботі вихователі використовують новітні освітні технології та іноваційні підходи до дітей. Використовують досвід роботи вихователів м.Харкова, Тернопіля та Київа.

В групі є гарна підбірка художньої літератури, дидактичних ігор, різноманітні атребути до сюжетно-розвиваючих ігор, а також театральний куточок та куточок фізкультури, де діти особливо люблять гратися.