/Files/images/cooltext512769513.png

Девіз групи: "Пізнай себе – пізнай світ".

Наша група № 7 має назву «Усмішка».

Діти старшого дошкільного віку.

Ця група логопедична. Основну увагу приділяємо корекції мовлення.

Наша тема також пов’язана з розвитком мовлення: «Формування мовленевої компетентності дітей шляхом активізації пізнавальної діяльності».

Група велика, світла, затишна.

В нашій групі панує доброзичлива атмосфера. Це видно по тому з яким бажанням діти ідуть до дитячого садка.

З дітьми ми проводимо цікаві заняття в ігровій формі, на прогулянці граємо в різні розвиваючі, дидактичні ігри, ходимо на екскурсії, в музеї, театри.

Вільний час від занять діти граються в групі в свої улюблені ігри в ігрових куточках: «Перукарня», «Лікарня», «Магазин», «Дитяча кімната», «Транспорт», «Ми-будівники».

Нашим дітям в групі завжди добре і весело.

Цікаве про нашу групу: Наші діти люблять подорожувати до космосу. Ми вивчаємо планети, космічну орбіту.

В нас дуже багато літератури, ілюстрацій, альбомів з данної теми.

/Files/images/IMG_6132.JPG

Вихователь Мироненко Олена Володимирівна

/Files/images/IMG_6894.JPG

Вчитель-логопед Котенок Тетяна Борисівна