/Files/images/kapiton.jpg

Девіз групи: В здоровому тілі - здоровий дух.

Наша група називається «Капітошка».

Діти старшого дошкільного віку.

Група працює над темою: «Збереження психо-фізичного здоров’я дітей, шляхом модернізації навчанню – виховної роботи», тому діти в цій групі фізично розвинуті, люблять спорт, ігри майже не хворіють. Улюблені заняття у дітей лазіння по гімнастичній стінці, та ігри з м’ячем.

Тридцять дитячих сердець дуже люблять своїх чутких, ласкавих, уважних і доброзичливих вихователей. Разом з ними вони захоплено ліплять, малюють, поринають в світ знань та казок.

Найулюбленіший куточок для ігр – це театральний.

Тут вони розігрують казки, створюють улюблені образи героїв казок.

Про нас з посмішкою: Любимо походи та смачний куліш.

Про нас цікаве: Любимо математично – логічні завдання, ребуси, інформатику та іноземну мову.

Використовуємо в роботі М.Єфименко нетрадиційні заняття з фізкультури, програми з фестивалю "1 вересня педагогічні ідеї", авторську програму «Малюки - здоров’ячки».

Тісно працюємо з батьками вихованців.

Спільні вечорниці, КВН, спортивні розваги.

Вихователь Каратєєва Наталія Іванівна

/Files/photogallery/8451/20140818_103424.jpg