• Ви знаходитесь тут:

• Новини

"Ігри екологічного змісту, що розвивають фантазію і словесну творчість у дітей дошкільного віку" семінар-практикум

2016-12-02

/Files/images/06.jpg

Вихователь-методист Абрамова Н.В. провела для вихователів семінар-практикум за темою "Ігри екологічного змісту, що розвивають фантазію і словесну творчість у дітей дошкільного віку". Під час проведення семінару Надія Василівна запропонувала вихователям систему ігор, яка дозволяє в цікавій для дітей формі відпрацювати початкові вміння системного мислення. З вихователями у процесі проведення семінару проведені інтерактивні ігри за темами "Збільшення - зменшення", "Оживи предмет", "Зміни характер персонажа", "Обійми невидиму тваринку".