День народження Харкова відсвяткували у Жовтневому районі.

23 серпня 2015 року на території культурно – ділового центру «Баварія», парку імені Квітки Основ’яненка під патронатом Геннадія Кернеса, міського голови, та Татьяни Цибульник, депутата Харківської міської ради, голови адміністрації Жовтневого району, відбулися заходи, присвячені Дню міста Харкова. Для дітей на території культурно – ділового центру «Баварія» працювали: майстер – класи ( «Гончарне коло» (ЦДЮТ № 2), папіропластика (СЮТ № 1), «Шахи» (КДЮСШ № 5).

Керівники гуртків "Оригамі" – Поліщук Н.О. та «ПТМ» - Смирнова О.А., провели майстер-класи з виготовлення сувенірів для усіх гостей свята, а також підготували виставку найкращих поробок вихованців гуртків СЮТ № 1. Працювали спортивні майданчики (КДЮСШ № 5).

На вході у парк імені Квітки Основ’яненка розташувалося «Містечко майстрів» ХЗОШ № 153, де вчителі навчили всіх бажаючих плетінню з гумових стрічок, поробкам квітів із серветок.

Учителі ХЗОШ № 59 відкрили свої секрети створення поробок «Орігамі». ДНЗ № 82 проводив конкурс читців, ДНЗ № 6 облаштував спортивний майданчик, учитель образотворчого мистецтва ХЗОШ № 153 проводила майстер-клас «Чарівний пензлик», у дітей була можливість малювати на справжніх мольбертах. Дуже сподобався дітям конкурс малюнків на асфальті, який підготовив та провів ДНЗ № 106. Учителі та вихованці ХЗОШ № 153 навчили всіх бажаючих плести з гумових стрічок прикраси та виробляти із серветок квіти та іншим цікавинкам, ДНЗ № 6 облаштував спортивний майданчик, ДНЗ № 15 - майстер - клас з художньої аплікації з використанням різних технік.

Вітали мешканців мікрорайону працівники медичних закладів та керівники закладів освіти, ветерани війни та праці. Незабутньо яскравою була концертна програма, в якій взяли участь народна артистка України Ніна Шестакова, заслужені артисти України Андрій Тимошенко та Олександр Кварта, баян шоу «Мьюзик спін», студія циркового мистецтва «Старий цирк», випускник ХЗОШ № 28, студент ХНУМ Антон Жолновач, вихованці ЦДЮТ № 2.

У ході свята почесні гості привітали тих мешканців Жовтневого району, у яких день народження співпав з Днем міста. Подарунки отримали близнюки та двійні, багатодітні сім’ї.

Закінчилося святкування Дня міста традиційним розігруванням лотереї і неповторним пінним шоу та дискотекою.

Яскраве свято запам’ятається надовго. Зі святом, рідне місто Харків і мешканці Жовтневого району!