25.05.2020 - 29.05.2020

18.05.2020 - 22.05.2020

12.05.2020-15.05.2020

05.05.2020

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ. КОНСТРУЮВАННЯ ( І молодша група)

Заняття: Конструювання.

Тема:” Меблі для Катрусі”.

Downloadмеблі для Катрусі.pdfAdobe Acrobat Document 602.8 KBDownload

04.05.2020

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ. ОЗНАЙОМЛЕННЯ З СОЦІУМОМ (І молодша група)

Заняття: ознайомлення з соціумом.

Тема: ” Хто я?”.

DownloadХто я І молодша.pdfAdobe Acrobat Document 534.5 KBDownload

29.04.2020

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ. РОЗВИТОК МОВЛЕННЯ. МАЛЮВАННЯ (І молодша група)

Заняття: Розвиток мовлення.

Тема: “Весняні турботи”.

Downloadмовленнєвий розвиток І молодша Весняні тAdobe Acrobat Document 619.1 KBDownload

28.04.2020

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ. СЕНСОРНЕ ВИХОВАННЯ ( І молодша група)

Заняття: Сенсорика.

Тема: “Веселі фігури”.

DownloadСенсорика І молодша.pdfAdobe Acrobat Document 439.5 KBDownload

27.04.2020

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ. ДИТИНА В СОЦІУМІ (І молодша група)

Заннятя: дитина в соціумі.

Тема: “Взуття”.

DownloadВзуття І молодша.pdfAdobe Acrobat Document 371.3 KBDownload

24.04.2020

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ.ОЗНАЙОМЛЕННЯ З ПРИРОДОЮ

(І молодша група)

Заняття: Ознайомлення з природою.

Тема: “Сонячна квітка”.

DownloadКульбабка І молодша.pdfAdobe Acrobat Document 361.7 KBDownload

22.04.2020

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ. РОЗВИТОК МОВЛЕННЯ. МАЛЮВАННЯ

(І молодша група)

Заняття: розвиток мовлення.

Тема: “Тепле сонечко пригріло- і природі не до сну”.

DownloadТепле сонечко пригріло І молодша.pdfAdobe Acrobat Document 440.3 KBDownload

21.04.2020

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ.КОНСТРУЮВАННЯ (І молодша група)

Заняття: Конструювання.

Тема: “Квіточки весни”.

DownloadКвіточки весни І молодша.pdfAdobe Acrobat Document 534.6 KBDownload

16.04.2020

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ. ЛІПЛЕННЯ (І молодша група)

Заняття: ліплення.

Тема: “Листочки на деревах”.

DownloadЛисточки на деревах ранній вік.pdfAdobe Acrobat Document 423.5 KBDownload

14.04.20

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ. СЕНСОРИКА (І молодша група)

Заняття: сенсорика.

Тема: “Чарівні крупи”.

DownloadЧарівні крупи сенсорика (1).pdfAdobe Acrobat Document 594.9 KBDownload

13.04.20

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ. ОЗНАЙОМЛЕННЯ З СОЦІУМОМ

(І молодша група)

Заняття: Ознайомлення з соціумом.

Тема: ” На прогулянку підемо,одяг потрібний знайдемо”.

DownloadДитина в соціумі - одяг - ранній вік.pdfAdobe Acrobat Document 538.8 KBDownload

10.04.2020

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ.ОЗНАЙОМЛЕННЯ З ПРИРОДНІМ ДОВКІЛЛЯМ (І молодша група)

Заняття: Ознайомлення з природою.

Тема:” Птахи”.

DownloadОзнайомлення з природним довкіллям І молAdobe Acrobat Document 515.2 KBDownload

09.04.2020

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ . АПЛІКАЦІЯ (І молодша група)

DownloadАплікація Будинок для песика.pdfAdobe Acrobat Document 410.1 KBDownload

08.04.2020

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ .РОЗВИТОК МОВЛЕННЯ.МАЛЮВАННЯ

(І молодша група)

DownloadРозвиток мовлення. Курочка ряба. МалюванAdobe Acrobat Document 538.3 KBDownload

07.04.2020

Заняття: конструювання.

Тема: ” Будиночок для тварин”.

Мета: вчити дітей за допомогою лего конструктора створювати будиночки для тваринок. Розвивати посидючість та вміння бути уважним.Виховувати вміння піклуватися про тварин.

Гра” Хто в якомубудинкуживе?”.

Мета: розширитиуявлення дітей про домашніхтварин.

06.04.2020

Заняття. Дитина в соціумі

Тема. Курчатко та його родина

Мета: продовжувати ознайомлення дітей із свійськими птахами,зокрема з курчатком та його родиною, з умовами, у яких вони живуть; учити будувати короткі описові розповіді про свійських птахів, вправляти у вживанні слів-ознак та слів-дій.

Хід заняття

1.Відгадайте загадку й дізнаєтесь,хто завітав до нас у гості.

Тук-тук-тук!Тук-тук-тук!

Не сміливий чути стук.

Це з яєчка,мов із хатки,

Проклювалося…( курчатко).

2.Розглядання ілюстрації із зображенням курчатка.

-Малята, хто зображений на картинці? (Куратко)

-Яке воно? (Маленьке, беззахісне,боязке,пухнасте)

-Хто мама у курчати? (Курочка)

Дорослий демонструє дітям малюнок із зображенням курячої родини.

-Що вміє робити курочка? (Вона вміє щипати травичку ,кудкудакати,бігати,

Нестися)

-Яка курочка? (Дбайлива, гарненька,рябенька…)

-Хто ще живе в родині курчати? (Півник)

-Що вміє робити півник? (Кукурікати, ходити,щипати травичку.бігати)

-Який півник? (Великий,поважний,хвостатий,голосний)

-Скільки курчаток у курочки? (У курочки багато курчаток)

-Які курчатка?

-Чи велика куряча родина?

-Отже,на малюнку ми бачимо півника,курочку і курчат. Півник поважний, красивий. У нього великий пишний хвіст,червоний гребінець. Курочка рябенька . Вона дбає про своїх курчат. Курчата маленькі,жовтенькі,пухнасті.

Їх багато. Півник і курочка шукають для них зерно.

Запропонуйте малятам повторити розповідь про курячу родину.

3.Гра «Хто як кричить?»

Дорослий пропонує дітям пограти у гру разом із курчатком.

-Обернулись,покружляли,півниками (курчатами, курочками) стали.

Діти «розмовляють» голосами птахів, рухаються, імітують їхні рухи. Наприкінці гри перетворюємо дітей на самих себе.

-Обернулися,покружляли,дітлахами знову стали!

4.Слухання вірша М.Познанської «Півники побились,потім помирились»

Півнику-розбійнику,що ти наробив?

Півникові меншому голову розбив!

Як тобі не соромно меншенького бить?

Я не буду,півнику,більш тебе любить!

І пшона не дам тобі,не наллю води.

Помирися з меншеньким,зараз підійди!

Помирились півники і пішли в садок…

А я їм насипала з хліба крихіток!

-Діти,а серед вас зустрічаються такі «півнички»?

-Щоб після сварки швидко помиритися,пропоную вивчити мирилочку.

Битися – не билися,

Трішки посварилися,

Потім обійнялися,

Друзями зосталися!

Кiлькiсть переглядiв: 0